BKS Bolesławiec z gigantycznym zwycięstwem! Zdobyli aż 7 goli - Boleslawiecinfo.pl

BKS Bolesławiec z gigantycznym zwycięstwem! Zdobyli aż 7 goli

Bolesławiecka formacja upokorzyła rywala na jego własnym terenie. Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni, na tablicy widniał wynik 1:7.

BKS Bolesławiec od dwóch kolejek jest nie do zatrzymania. Bolesławiecka formacja drugi raz z rzędu zanotowała bardzo wysoką wygraną.

Tym razem jednak piłkarze BKS-u dosłownie rozjechali swoich przeciwników. W ciągu 90 minut zdobyli aż 7 bramek i zdobyli kolejne punkty w ligowej tabeli.

Ofiarą bolesławieckiej ekipy był Lotnik Jeżów Sudecki.

BKS rozstrzelał się w drugiej połowie

Gdy sędzia ogłosił przerwę w spotkaniu na tablicy wyników widniało 2:0 dla BKS-u Bolesławiec. Drużyna mogła pochwalić się pewnym prowadzeniem.

Po przerwie jednak bolesławieccy piłkarze wrzucili wyższy bieg. Zdobyli jeszcze pięć goli, z czego trzy w ostatnich 10 minutach spotkania.

Gospodarzy stać było zaledwie na honorowe trafienie. Dzięki tej wygranej, BKS Bolesławiec wskoczył na 4. miejsce w ligowej tabeli.

Źródło: media