Porażka na start sezonu. BKS przegrywa u siebie ze Słowianinem Wolibórz - Boleslawiecinfo.pl

Porażka na start sezonu. BKS przegrywa u siebie ze Słowianinem Wolibórz

Bolesławiecka formacja nieudanie rozpoczęła zmagania w IV Lidze. Drużyna musiała uznać wyższość Słowianina Wolibórz.

W ten weekend BKS Bolesławiec rozpoczął zmagania w IV Lidze w sezonie 2023/24. Niestety, bolesławiecka formacja nie zaliczy startu sezonu do udanych, bowiem przegrała w spotkaniu na własnym boisku.

Słowianin Wolibórz był w tym spotkaniu o wiele lepszą drużyną i bardzo dobrze wykorzystał mankamenty gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gości.

BKS kiepsko wszedł w mecz

Podopieczni Sebastiana Tylutkiego słabo rozpoczęli spotkanie. Goście już w 7 minucie spotkania wyszli na prowadzenie, a 14 minut później podwyższyli prowadzenie.

To sprawiło, że Słowianin Wolibórz z łatwością ustawił sobie mecz i mógł kontrolować wydarzenia boiskowe. W drugiej połowie spotkania BKS obudził się i zaczął dominować na boisku.

Goście jednak świetnie się bronili, a BKS nie potrafił skruszyć ich obrony. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Słowianina Wolibórz.

Źródło: BKS Bolesławiec