Bolesna porażka w Bolesławcu. BKS traci 4 gole w meczu z Odrą Ścinawa - Boleslawiecinfo.pl

Bolesna porażka w Bolesławcu. BKS traci 4 gole w meczu z Odrą Ścinawa

Tego weekendu piłkarze BKS-u na pewno nie będą pamiętali zbyt dobrze. Odra Ścinawa zwyciężyła na bolesławieckim stadionie 4:1.
Wynik meczu / fot. Odra Ścinawa

Tego starcia BKS Bolesławiec raczej nie zaliczy do udanych. W domowych starciu z Odrą Ścinawa bolesławieccy piłkarze otrzymali lekcję futbolu, a goście zwyciężyli to starcie aż 4:1.

Mecz nie zaczął się najlepiej już od samego początku. W 22 minucie na prowadzenie w meczu gości wyprowadził Wojciech Konefał.

Potem nie było lepiej, to Odra prowadziła grę i szukała swoich okazji, aby podwyższyć wynik. Ta przyszła pod koniec pierwszej połowy. Gola do szatni strzelił Mateusz Kochman.

Trzy punkty jadą do Ścinawy

Po zmianie stron to znowu Odra strzeliła gola za sprawą Kornela Ciupki. BKS błyskawicznie odpowiedział swoim trafieniem, lecz czas uciekał, a do remisowego wyniku wciąż brakowało 2 goli.

Ostatecznie do pogoni za wynikiem nie doszło, a nawet uległ on pogorszeniu. W 80 minucie finałowe trafienie w tym spotkaniu zdobył Kacper Osiadły, który ustalił wynik tego meczu na 4:1. Dziesięć minut później sędzia zagwizdał po raz ostatni i to goście ze Ścinawy cieszyli się trzech punktów.

Kolejne spotkanie BKS Bolesławiec rozegra już 12 listopada w Środzie Śląskiej. Rywalem bolesławieckiej ekipy będzie lokalna Polonia Środa Śląska.

Źródło: BKS Bolesławiec