BKS przegrywa sparing z Leśnikiem Osiecznica - Boleslawiecinfo.pl

BKS przegrywa sparing z Leśnikiem Osiecznica

BKS Bolesławiec nie dał rady Leśnikowi Osiecznica w sparingu. Zespół z IV ligi pokonał ekipą z Bolesławca 4:2.

Przygotowania do dalszej części sezonu idą w Bolesławcu pełną parą. 12 lutego zawodnicy BKS-u Bolesławiec rozegrali sparing w Lubaniu z Leśnikiem Osiecznica.

Podopieczni Sebastiana Tylutkiego nie powinni mieć jednak żadnych powodów do wstydu. Rywal ekipy z Bolesławca znajduje się jeden poziom rozgrywkowy wyżej od swoich przeciwników, a to sprawia że był zdecydowanym faworytem.

Od początku meczu drużyny kierowały się zasadą “cios za cios”. Strzelanie rozpoczął Leśnik Osiecznica, lecz w 20 minucie po bramce Mateusza Olesińskiego BKS wyrównał wynik spotkania. Przed przerwą na prowadzenie ponownie wyszli gracze z Osiecznicy zdobywając gola w 36 minucie.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie, lecz nie trwało to długo. W 57 minucie BKS Bolesławiec ponownie doprowadził do remisu. Od tego momentu jednak grał już tylko Leśnik Osiecznica, rywale BKS-u zdobyli do ostatniego gwizdka jeszcze 2 gole i ustalili wynik meczu na 4:2.

Kolejny sparing BKS Bolesławiec rozegra z Odrą Bytom Odrzański, już 19 lutego.

Źródło: BKS Bolesławiec