Koniec szans na sezon porażki. Pierwsza klęska BKS-u Bolesławiec w tym sezonie - Boleslawiecinfo.pl

Koniec szans na sezon porażki. Pierwsza klęska BKS-u Bolesławiec w tym sezonie

Zawodnicy Sebastiana Tylutkiego po raz pierwszy poznali smak porażki w tym sezonie. Katem BKS-u okazał się Lotnik Jeżów Sudecki.

26 kolejka Saller Klasy Okręgowej nie była szczęśliwa dla BKS-u Bolesławiec. Drużyna na swoim boisku ku zaskoczeniu wszystkich nie dała rady drużynie Lotnika Jeżowa Sudeckiego, czym przerwała swoją serię meczów bez porażki.

Od startu sezonu drużyna Sebastiana Tylutkiego była niepokonana – żadna drużyna z ligi nie mogła znaleźć sposobu na to, jak w starciu z BKS-em wywalczyć komplet punktów.

Przełamanie przyszło jednak pod koniec sezonu, gdy okazało się że BKS jest już pewny awansu.

W meczu padło łącznie pięć bramek. O dziwo jako pierwsi gola zdobyli gospodarze za sprawą Piotra Skiby, lecz już chwilę później doszło do wyrównania. Pod koniec pierwszej części meczu Lotnik strzelił gola dającego mu prowadzenie.

Sytuacja mocno skomplikowała się w 50 minucie, gdy Karol Borowski zobaczył drugą żółtą kartkę, co spowodowało, że BKS musiał grać w 10. Mimo tego bolesławieccy piłkarze dali radę wyrównać wynik starcia w 78 minucie meczu. Ostatnia bramka padła w doliczonym czasie gry i niestety strzelcem był zawodnik rywali. Ostatecznie to Lotnik zwyciężył 3:2 i może cieszyć się tytułem jedynej drużyny, która dała radę pokonać BKS Bolesławiec w tym sezonie.

Źródło: media