BKS Bolesławiec pokonuje Hutnika Pieńsk. W meczu padło aż 7 goli - Boleslawiecinfo.pl

BKS Bolesławiec pokonuje Hutnika Pieńsk. W meczu padło aż 7 goli

Ekipa BKSu Bolesławiec pewnie zwyciężyła nad rywalami z Pieńska. W meczu padło aż 8 goli, z czego 5 zdobyli gracze BKSu.

Drużyna BKSu zaczęła ten mecz w najgorszy możliwy sposób. Już w 1 minucie wynik został otwarty przez zawodników Hutnika, którzy pokonali bramkarza, Jakuba Walczaka. Na kolejną bramkę trzeba było czekać niecałe 30 minut, jednakże tym razem to zawodnicy BKSu stanęli na wysokości zadania. Z rzutu wolnego bardzo sprytnym strzałem popisał się Adrian Puzio.

Był to początek strzeleckiego festiwalu w wykonaniu BKSu. W 41 minucie BKS wyszedł już na prowadzenie za sprawą Filipa Zagórskiego, a wynik w pierwszej połowie przypieczętował Adrian Kulesza.

Przewagę w drugiej połowie powiększył znajdujący się w dobrej formie w tym meczu Adam Puzio. Zawodnik wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego i dzięki temu na tablicy widniał wynik 4:1. Chwilę potem goście zdołali jednak zdobyć gola kontaktowego, ale nie przełożyło się to na odwrócenie losów spotkania. Wynik spotkania w 84 minucie ustalił Adrian Biały i ostateczny rezultat wynosił 5:2 dla BKSu.

Dzięki temu zwycięstwu, BKS Bolesławiec awansował na 3 miejsce w tabeli klasy okręgowej i wciąż ma szansę na awans do IV ligi.