Zwycięska ścieżka kontynuowana. BKS Bolesławiec wygrywa znowu - Boleslawiecinfo.pl

Zwycięska ścieżka kontynuowana. BKS Bolesławiec wygrywa znowu

11 wygrana z rzędu. Takim wynikiem może poszczycić się bolesławiecka drużyna. Tym razem ofiarą BKS-u był Lotnik Jeżów Sudecki.

W niedzielę odbył się mecz 11 kolejki klasy okręgowej. Na tym etapie zmagań piłkarskich ekipa BKS-u Bolesławiec mierzyła się na wyjeździe z Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Strzelanie rozpoczęło się już w 23 minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony Kamila Skiby do piłki dopadł Jacek Bochnia, który po strzale głową otworzył wynik tego meczu. Przed przerwą udało się podwyższyć prowadzenie i ponownie katem Lotnika był Jacek Bochnia. Zawodnik strzałem z ostrego kąta zapakował piłkę do siatki, dzięki czemu BKS schodził w bardzo dobrych nastrojach na przerwie.

Po przerwie BKS w praktyce “skończył” mecz. W 80 minucie spotkania do sytuacji sam na sam doszedł Dawid Kowalonek, który pewnie strzelił ostatnią bramkę dla BKS-u w tym meczu. Gospodarzy stać było tylko na bramkę honorową. Karnego na bramkę zamienił Krzysztof Białkowski.

Była to 11 wygrana z rzędu na koncie BKS-u Bolesławiec. Obecna przewaga ekipy z Bolesławca nad drugim miejscem wynosi aż 10 punktów. Kolejnym rywalem drużyny będzie Iskra Łagów. Mecz odbędzie się 30 października o godz. 13:00.

Źródło: bks bolesławiec